Hakkımızda

Bizarre Proje Paslanmaz Metal Tasarım Firması olarak 10 yıllık bilgi birikiminin ardından 1998 yılında kurulmuş olup, günün gerektirdiği teknoloji ile metal mobilya ve aksesuar sektöründe hizmet vermektedir.

Büyük otellerden küçük perakendecilere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren şirketimiz, havaalanlarından mobilya, ahşap, metal ve iç tasarı konusunda uzmanlaşmış ekip ile tasarım bilgisinden imalata kadar tüm aşamalarda titizlikle yanınızda bulanmaktadır. 

Türkiye, Bursa’da bulunan fabrika, her ölçekteki projeye hitap etmek için üretimimizi sürekli olarak uyarlamaya ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Bizarre Proje Paslanmaz Metal Tasarım Firması olarak, gelişmeleri yakından takip ederek dinamik bir yapı ile global pazarda vizyonunu ve kimliğini geliştirmeye devam etmek için hareket etmektedir. Bizarre Proje Paslanmaz Metal Tasarım Firması olarak, mimar, iç mimar, proje yöneticisi ve yetenekli profesyonellerden oluşan kadrosu ile detaylara gösterilen özen ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya odaklanmıştır. Geliştirme sürecinin her aşamasında tüm donanım ve mobilya gereksinimlerini tamamlamayı taahhüt ediyoruz.